Dwa mistrzowskie tytuły dla zawodników klubu Sporty Walki Piła Dwaj zawodnicy Klubu Sporty Walki Piła Dawid Siek i Piotr Woźniak zdobyli złote medale na Mistrzostwach Polski w kick boxingu seniorów i juniorów K1 w Sanoku. To najważniejsze zawody rangi mistrzowskiej, w których udział wzięło blisko 240 zawodników z 65 klubów, w tym z klubu Sporty Walki Piła.

Pilska dwójka nie zawiodła oczekiwań swoich trenerów i obaj zawodnicy pewnie wywalczyli złote medale i tytuły Mistrza kraju.
Dawid Siek zwyciężył w kategorii 71 kg. Dla pilanina to 7 z rzędu mistrzowska impreza w kick boxingu, z której wraca ze złotym medalem!
Piotr Woźniak zdobył złoto w kategorii 54 kg. To trzeci rok z rzędu kiedy sięga po złoto MP K1.

Obaj zawodnicy od trzech lat znajdują się w ścisłej kadrze narodowej juniorów i już za trzy tygodnie będą reprezentować Polskę podczas Pucharu Świata K1, w Budapeszcie.
Wyjazd zawodników na mistrzostwa wsparł Powiat Pilski.