Kamizelki odblaskowe z nadrukiem – świetne, uniwersalne gadżety, które promują bezpieczeństwo!

Szukasz nietuzinkowego i pożytecznego gadżetu reklamowego dla swoich klientów lub pracowników? Przeczytaj nasz tekst i dowiedz się, dlaczego kamizelka odblaskowa będzie idealnym wyborem zarówno dla dorosłych jak i dzieci!

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem, czyli bezpieczeństwo na drodze

Każdego dnia dochodzi do wielu wypadków, w których biorą udział nie tylko osoby podróżujący samochodem, ale i rowerzyści czy piesi, w wyniku których wiele osób zostaje rannych, doznaje trwałego uszczerbku na zdrowiu lub ponosi śmierć.

Powodów jest wiele: brak odpowiedniej infrastruktury, brawura na drodze, niesprawne pojazdy czy niesprzyjające warunki pogodowe. Prawda jest jednak taka, że wielu tych zdarzeń można byłoby uniknąć, gdyby wszyscy użytkownicy ruchu drogowego przestrzegali zasad ruchu drogowego oraz zadbali o jak najlepszą widoczność.

Kamizelka odblaskowa dla dzieci

Kamizelka odblaskowa dla dzieci

Nie mamy tu oczywiście na myśli jedynie oświetlenia ulic czy pojazdów, ale również troskę o to, aby na drodze było widać również samego rowerzystę czy pieszego.

Można o to zadbać na wiele sposobów, np. poprzez:

  • odblaski na rowerze (z przodu i z tyłu jednośladu, oraz na pedałach i szprychach),
  • świecące lub odblaskowe elementy na obuwiu,
  • migające lub odblaskowe elementy przytwierdzone do torby, plecaka czy roweru,
  • latarki czołowe (pod warunkiem że strumień światła został skierowany w dół, a nie w taki sposób, aby oślepiał osoby idące lub jadące z naprzeciwka),
  • elementy odblaskowe umieszczane na ciele, takie jak breloki, opaski itp.,
  • używanie kamizelek odblaskowych, które oferuje tampogadzet.pl.

Powyższe sposoby zwiększają nasze szanse na to, że inni użytkownicy drogi nas zauważą, ale największą skuteczność zapewnia używanie specjalnej kamizelki odblaskowej. Podajmy przykład: nocą idziemy poboczem, więc na jeden z nadgarstków założyliśmy opaskę odblaskową.

Niestety nie na ten, która jest po stronie ulicy. Kierowca samochodu lub roweru może i zobaczy odblaskowy element, ale niekoniecznie zda sobie sprawę, że bliżej pojazdu znajduje się większa część naszego ciała (szczególnie, jeśli ma słabe lub niesprawne światła).

W efekcie może w nas uderzyć. Gdybyśmy mieli założoną kamizelkę odblaskową, cały nasz korpus byłby widoczny nawet z odległości 140-150 metrów! A to znacznie zmniejsza ryzyko, prawda?

Kamizelki odblaskowe z własnym nadrukiem jako reklama firmy

Być może tego typu gadżet na pierwszy rzut oka nie wydaje się zbyt atrakcyjny, ale to tylko pozory. Wybierając ten produkt wybieramy troskę o bezpieczeństwo – w końcu nie dajemy klientom bezwartościowej dekoracji, a przedmiot, który ma praktyczne zastosowanie. Ba! Może im dosłownie uratować zdrowie i życie!

Logo można umieścić w widocznym miejscu

Logo można umieścić w widocznym miejscu

Z jakiego jeszcze powodu kamizelka odblaskowa z nadrukiem to dobry wybór?

  • duża powierzchnia – nadruk możemy umieścić na którejś z przednich klap lub tyle kamizelki, który jest całkiem spory, więc możemy się zdecydować na większą grafikę lub logo firmy,
  • niewielka cena – kamizelki nie są drogimi produktami, dlatego nie nadszarpną zbytnio budżetu,
  • niewielkie rozmiary po złożeniu – kamizelki zajmują niewiele miejsca, więc są łatwe w przechowywaniu i transporcie,
  • pasuje do wielu grup docelowych – kamizelki z logo firmy możemy wręczyć zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym. Przyda się kierowcom, sportowcom, a nawet miłośnikom turystyki czy rekreacyjnych spacerów ze zwierzętami.

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem możemy wręczać podczas wielu okazji – od wydarzeń branżowych, po rodzinne festyny czy szkolenia pracowników. Bezpieczeństwo to zdrowie – najcenniejsza rzecz, jaką możemy dać klientom oraz partnerom biznesowym.