Piła Powiat Pilski bezkonkurencyjni" data-description="Młodzicy LOMS Joker Piła Powiat Pilski bezkonkurencyjni" data-gallery> Młodzicy LOMS Joker <a href=Piła Powiat Pilski bezkonkurencyjni" class="responsive resimg"> Pewny awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Młodzików drużyny LOMS Joker Piła Powiat Pilski. Pilanie nie dali szans rywalom i odnieśli pewne trzy zwycięstwa. W pokonanym polu zostawili drużyny z Człuchowa, Nowej Soli i Koszalina.
 

- Serdecznie Wam gratuluję i jestem dumny z Waszych osiągnięć i ciężkiej pracy, którą włożyliście w treningi i mecze. Pokazaliście, że jesteście prawdziwymi wojownikami na boisku i zasłużyliście na ten sukces. Trzymam za Was kciuki w kolejnych meczach i życzę powodzenia na dalszym etapie rozgrywek – powiedział starosta pilski Eligiusz Komarowski, który obserwował zmagania na żywo.
 
Drugie miejsce w turnieju zajęła drużyna PTPS Człuchów i ona również uzyskała awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski młodzików. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Astra Nowa Sól, a na czwartym Bronek Koszalin.