Listwy przypodłogowe z poliuretanu

Listwy przypodłogowe poliuretanowe to funkcjonalne elementy sztukaterii wewnętrznej, które służą do wykończenia podłogi na styku ze ścianą. Wykonane zostały na bazie niezwykle mocnego tworzywa sztucznego - poliuretanu. Czyni to z listew bardzo trwały oraz, odporny na warunki atmosferyczne produkt. Listwy poliuretanowe pełnią funkcję zabezpieczającą dolne rejony ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi, maskują luki i nierówności, a także służą jako atrakcyjna ozdoba do pomieszczeń. Mogą występować w różnych kształtach, kolorach i wzorach, dzięki czemu z łatwością dopasują się do różnego typu aranżacji jak i indywidualnych potrzeb klienta.

Listwa poliuretanowa jest produktem nie tylko praktycznym. Łączy ze sobą elementy nowoczesnego prostego stylu i klasycznej elegancji. Z roku na rok zyskuje coraz większą popularność wśród osób pragnących gustownie odmienić oblicza pomieszczeń w swoich domach. Listwy poliuretanowe zasługują również na uznanie ze względu na przystępną cenę. To niesamowite jak w prosty i ekonomiczny sposób można tak efektownie podkreślić charakter praktycznie każdego wnętrza. Niewątpliwie wpływa na to uniwersalność produktu.

Listwy przypodłogowe poliuretanowe bez problemu odnajdą się w modernistycznych aranżacjach, tworząc spójną całość z pomieszczeniem. Staną się także idealnym dodatkiem wykończeniowym dla miłośników wnętrz zachowanych w ponadczasowej klasyce. Można wyróżnić tutaj także listwy poliuretanowe ze specjalnym miejscem na kable i przewody, które będą przebiegać wzdłuż ściany. Taki zabieg na pewno przysłuży się zachowaniu estetyki wystroju wnętrza.

Największą popularnością cieszą się listwy przypodłogowe poliuretanowe w kolorze białym. Idealnie odnajdą się w praktycznie każdym wnętrzu domów i mieszkań. Można je bez obaw stosować nie tylko w salonach, biurach czy sypialniach, ale także w łazienkach i kuchniach. Te ostatnie to miejsca najbardziej narażone na działanie wilgoci, a poliuretan jest całkowicie odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne.