Zapraszamy w sobotę na Rodzinny Piknik Sportowy i koncerty gwiazd
Przypomnamy, ze juz w najbliższa sobtę 13 sierpnia będziemy świętować 100-lecie Stadionu Powiatwego przy Okrzei w Pile. Z tej okazj Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile organizuje Rodzinny Piknik Sportowy i koncerty gwiazd, na które zapraszamy mieszkańców.  
 
- Stadion przy Okrzei w Pile ma długą i ciekawą historię, ale niestety przez wiele lat był zaniedbany, straszył swoim wyglądem, a mieszkańcy rzadko z niego korzystali. Postanowiliśmy to zmienić i w 2020 roku dzięki mojemu zaangażowaniu, klezanek i kolegów z Zarządu Powiatu oraz Radnych Rady Powiatu w Pile odbudowaliśmy ten obiekt i przywróciliśmy go do użytku mieszkańcom. Dziś miejsce to tętni życiem od wczesnych godzin poranny do późnych godzin wieczornych - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
 
I tak samo będzie w sobotę podczas Rodzinnego Pikniku Sportowego. W programie między innymi: turniej szkółek piłkarskich, prezentacja oraz pokazy klubów sportowych i stowarzyszeń czy mecz historycznej drużyny MKP 1999 Piła z obecnym zespołem MKP Powiat Pilski.
 
Po części sportowej zapraszamy na muzyczną ucztę. O godzinie 19.00 na scenie wystąpi zespół MELOMANY z popularnego programu "Jaka to melodia?"

Gwiazdą wieczoru będzie ANDRZEJ PIASECZNY. Artysta da prawdziwe show, podczas którego usłyszymy jego największe przeboje oraz utwory z ostatniej płyty 50/50. To będzie koncert łączący pokolenia. Koncert zacznie się o gdz. 20.30.
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest oczywiście bezpłatny.