Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piła

Ubrania z własnym nadrukiem to nie nowość. Personalizowane koszulki czy bluzy od lat trafiają do coraz większej ilości szaf. Czy więc nadal ekscytują i zachwycają równie mocno co przed laty? Czy bluza z własnym nadrukiem to modny element garderoby, czy też może obciach? Sprawdzamy!

Bluza z własnym nadrukiem – sposób na oryginalność

Koszulka czy bluza z własnym nadrukiem to przede wszystkim sposób na oryginalność. Początkowo tego typu ubrań nie produkowano w pojedynczych egzemplarzach, ale dziś jest to możliwe dzięki nowoczesnym, tanim technologiom. Każdy może stworzyć unikalny wzór i poprosić o jego naniesienie na niemal dowolną część garderoby czy gadżet, a tym samym wyróżnić się w tłumie. Co więcej, nie jest to wcale droga zabawa. Bluza z własnym zdjęciem czy napisem ma cenę porównywalną do zwykłej bluzy z nadrukiem z sieciowego sklepu.

Gdzie można zaprojektować bluzę z własnym nadrukiem?

Gdzie można zaprojektować bluzę, która pomoże Ci się wyróżnić? W internecie! Nie trzeba nawet znać żadnego programu graficznego, ponieważ niektóre firmy udostępniają bardzo intuicyjne kreatory nadruków. Jedną z nich jest firma Megakoszulki, która produkuje bluzy na zamówienie z własnym nadrukiem, a także mnóstwo innych elementów odzieży czy akcesoriów. Gotowe szablony ułatwiają stworzenie atrakcyjnego designu, ale można wgrać również własne zdjęcie, skan czy plik graficzny. Możliwości są bardzo szerokie.

Bluza z własnym nadrukiem

Bluza z własnym nadrukiem

Ubrania z własnym nadrukiem – moda przemija?

Moda działa cyklicznie i wszystkie trendy prędzej czy później odchodzą w niepamięć, a po pewnym czasie wracają. Jednym z takich trendów jest odzież z nadrukami, choć kolorowe grafiki, logo czy napisy w zasadzie zawsze są obecne w modzie. Można jednak wyróżnić momenty, w których panuje na nie prawdziwy szał. Jeden z takich okresów ma miejsce właśnie teraz, na fali popularności trendów z przełomu wieków. Wszelkie graficzne kompozycje są więc mile widziane, a ubrania z własnym nadrukiem szczególnie!

Bluza z własnym napisem czy zdjęciem?

Znaczenie może mieć jednak forma zastosowanego nadruku. Obecnie popularne są przede wszystkim firmowe logo i rozmaite elementy graficzne, najlepiej duże i wyraziste. Bluza z własnym zdjęciem na pewno wpisze się w ten trend, jeśli tylko fotografia sama w sobie będzie ciekawa. Najatrakcyjniejsze są te, które oddają konkretny nastrój, ale mile widziane są też po prostu śmieszne obrazki. Nie oznacza to jednak, że bluza z własnym napisem będzie niemodna. Nadal wpisuje się w trendy – szczególnie jeśli napis jest duży i wyrazisty.

Modna bluza z własnym nadrukiem

O czym jeszcze warto pamiętać, jeśli chcesz, by Twoja bluza z własnym nadrukiem była modna? Rozważ umieszczenie grafiki w nietypowym miejscu – np. na plecach. Niektórzy producenci personalizowanej odzieży dają taką możliwość. To jeden z trendów ostatnich miesięcy. Wciąż popularne są też bluzy na zamówienie z własnym nadrukiem typu fullprint, czyli pokrywającym całą powierzchnię materiału.

Bluza z nadrukiem w nietypowym miejscu

Bluza z nadrukiem w nietypowym miejscu

Bluza z własnym nadrukiem – ponadczasowy styl

Podsumowując. Bluza z własnym nadrukiem to obecnie bardzo modny i pożądany element garderoby. Nic nie wskazuje również na to, by ten trend miał się odwrócić – szczególnie że oryginalność zawsze jest w cenie. Postaw na wzór, który reprezentuje Cię, a zawsze będziesz dobrze wyglądać. W zakresie rodzaju nadruku (zdjęcie, grafika, napis) panuje pełna dowolność. Jeśli jednak chcesz być wyjątkowo modny, rozważ jego umieszczenie na plecach lub w innym mniej oczywistym miejscu.