Wakacje trwają w najlepsze. Niestety nie każdy może radośnie przeżywać ten czas. Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Pile odwiedziły najmłodszych pacjentów w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Mundurowe rozmawiały z dziećmi na temat bezpieczeństwa oraz obdarowały najmłodszych pacjentów prezentami, życząc szybkiego powrotu do zdrowia.

Wakacje i wypoczynek to upragniony i wymarzony, szczególnie przez najmłodszych, czas relaksu, zabawy, aktywności oraz często dalekich podróży. Niestety nie każde dziecko w tym czasie może korzystać z uroków wakacji. I dlatego też policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Pile 8 sierpnia br. odwiedziły chore dzieci w Szpitalu Specjalistycznym w Pile.

Mundurowe podczas wizyty rozmawiały z dziećmi na temat bezpieczeństwa, a także planów wakacyjnych po wyjściu ze szpitala. Każdy pacjent otrzymał kolorowego pluszaka, odblaskowe gadżety, a także słodkości. Zaskoczone niespodzianką dzieci nie kryły radości. Mamy nadzieję, że czas spędzony z policjantkami, pozwolił choć na chwilę zapomnieć małym pacjentom o codziennych zmaganiach z chorobą. Podczas trwania wizyty na twarzach dzieci bardzo często można było zauważyć uśmiech, co w opinii mundurowych było dla nich największą nagrodą.

Wszystkim najmłodszym pacjentom Szpitala Specjalistycznego w Pile życzymy dużo zdrowia, szybkiego powrotu do zdrowia oraz spełnienia wakacyjnych marzeń!


Podkom. Żaneta Kowalska