Nie żyje senator Tadeusz Rzemykowski 23 kwietnia w wieku 75 lat zmarł Tadeusz Rzemykowski, senator trzech kadencji (1993–2005) oraz wicemarszałek Senatu IV kadencji (1997-2001), radny Rady Miasta w Pile.  
Tadeusz Rzemykowski był politykiem lewicy, wybieranym z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Z wykształcenia był ekonomistą, a większość swojego zawodowego życia związał z Przedsiębiorstwem Poszukiwań Nafty i Gazu, gdzie był dyrektorem. Kochał sport i jak mógł wspierał dawny klub PTPS Nafta Piła.
Był przede wszystkim otwartym i dobrym człowiekiem. Tak wspomina go Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

- Z ogromnym smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Tadeusza Rzemykowskiego. Był świetnym organizatorem i ambasadorem pilskiego sportu i moim wieloletnim dyrektorem z czasów pracy w „pilskiej Nafcie”. Odszedł przede wszystkim wspaniały człowiek. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu skorzystał z mojego zaproszenia, aby odwiedzić nowo odbudowany Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile. Gdyż nawet będąc emerytem nadal żył sportem i interesował go jego rozwój. „Nikt z nas nie żyje dla siebie”- Tadeusz Rzemykowski żył dla wielu  i zawsze pozostanie w mojej pamięci.  

Śp. Tadeusz Rzemykowski odznaczony był Brązowym, Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi.

Pogrzeb ś.p. Tadeusza Rzemykowskiego odbędzie się w środę 27 kwietnia, o godz. 13.00 na Cmentarzu Komunalnym w Pile. Wcześniej, o godz. 12. 00 odbędzie się msza święta w kościele parafialnym pw. św. Józefa na Podlasiu w Pile.