Laureaci „CZADowego konkursu” odebrali nagrody W Starostwie Powiatowym w Pile wręczono nagrody laureatom „CZAdowego konkursu” organizowanego  przez Starostwo Powiatowe w Pile i Komendę
Powiatową Państwowej Straży  Pożarnej w Pile. W ostatniej edycji czujki tlenku węgla wygrało 7 mieszkańców powiatu pilskiego.
Zwycięzcom pogratulowali Eligiusz Komarowski, poseł Marcin Porzucek oraz Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile bryg. Rafał Mrowiński.
- Czujniki to najprostszy sposób na zabezpieczenie mieszkania przed czadem, dlatego każde gospodarstwo domowe powinno być w nie wyposażone. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w „CZADowym konkursie”  – powiedział Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
„CZADowy konkurs” był organizowany od początku 2017 roku. Teraz odbyła się już czwarta, ostatnia edycja.
 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.