Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piła

Zwycięzcy powiatowych debat oksfordzkich gośćmi Starosty. W piątkowe popołudnie Starosta Pilski Eligiusz Komarowski gościł uczniów pilskiej Nafty. Do starostwa przybyła zwycięska drużyna I Mistrzostw Powiatu Pilskiego Debat Oksfordzkich wraz ze swoimi opiekunami Iwoną Narożny,  Mateuszem Pazdejem oraz dyrektorem Markiem Wasilewskim.
- Jest mi niezmiernie miło was powitać i jeszcze raz pogratulować występu w debatach. To była prawdziwa przyjemność słuchać waszej bitwy na argumenty – powiedział Starosta Pilski.
Po rozmowie gospodarz spotkania zaprosił młodzież do zwiedzenia budynku Starostwa Powiatowego. Wycieczkę uczniowie zaczęli od miejsca pracy Starosty, a skończyli w piwnicach, gdzie kiedyś znajdowało się centrum zarządzania kryzysowego.
Na koniec spotkania Starosta życzył wszystkim powodzenia i kolejnych sukcesów.
 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.