Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piła

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymali zgłoszenie od rodziny o zaginięciu 39-letniego Krzysztofa Stawskiego. Mieszkaniec powiatu pilskiego wyjechał z Holandii w dniu 07 lutego br. Rodzina ostatni raz miała kontakt telefoniczny z mężczyzną w dniu 08 lutego br. między godz. 2.30-3.00. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny, prosimy o kontakt z Policją pod numerem telefonu 67 353 15 60 lub 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem 39-letniego Krzysztofa Stawskiego. Mężczyzna w dniu 07 lutego br. wyjechał z Holandii do Polski. Poruszał się pojazdem marki Kia Ceed nr rej. PP 4347G. Ostatni raz członkowie rodziny mieli kontakt telefoniczny z mężczyzną w dniu 08 lutego między godz. 2.30-3.00.

Rysopis poszukiwanego: wzrost 163 cm, szczupłej budowy ciała, oczy niebieskie, włosy krótkie, brązowe, bez znaków szczególnych. Mężczyzna posiada dokumenty.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 67 353 15 60 lub 112.

podkom. Żaneta Kowalska


 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.