Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piła

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy zatrzymali 32-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna odpowie za kradzież elektronarzędzi o wartości blisko 4 tys. złotych z magazynu znajdującego się w centrum Piły. Funkcjonariusze w całości odzyskali skradzione mienie. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.

Jak ustalili zajmujący się sprawą policjanci z Wydziału Kryminalnego do zdarzenia doszło 01 lutego br. W tym czasie nieznany sprawca wszedł na teren remontowanego obiektu znajdującego się w centrum Piły i z magazynu ukradł różnego rodzaju elektronarzędzia w postaci wkrętarek, baterii i ładowarek. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę blisko 4 tys. złotych.

Po otrzymaniu informacji o zdarzeniu pilscy kryminalni rozpoczęli poszukiwania amatora cudzego mienia. Funkcjonariusze na bieżąco analizowali wszystkie uzyskane informacje w tej sprawie i wpadli na trop złodzieja. Policjanci ustalili, że do magazynu włamał się 32-letni mieszkaniec Piły. Został on zatrzymany 04 lutego br.

Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Oświadczył, że chciał zarobić trochę pieniędzy i dlatego postąpił tak nieodpowiedzialnie. Funkcjonariusze odzyskali w całości skradzione mienie, które z powrotem trafiło do właściciela. Teraz 32-latek za popełnione przestępstwa odpowie przed Sądem . Grozi mu kara do 5 lat więzienia.


Podkom. Żaneta Kowalska


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.