relacja zdjeciowa z pierwszego w tym roku pikniku Sportowo-Rekreacyjnego Taneczne Środy dla seniorów i nie tylko 17 maja na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile odbył się pierwszy w tym roku Piknik Sportowo-Rekreacyjny „Taneczne Środy”.
Frekwencja dopisała, humory również, wszyscy bawili się znakomicie. Organizatorem Pikników są Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Okręgowy w Pile, a odbywają się przy wsparciu środków PFRON.

Uczestników pikniku powitał starosta pilski Eligiusz Komarowski.
- Cieszę się, że ta licznie Państwo przybyliście. Już w ubiegłym roku pokazaliście, jak potraficie się bawić. Dlatego w tym roku tych wydarzeń będzie znacznie więcej. Odbywać się będą przez całe lato aż do września. Życzę Wam znakomitej zabawy – mówił.

Kolejne „Taneczne Środy” na stadionie przy Okrzei odbędą się: 31 maja, 14 i 28 czerwca, 12 i 26 lipca, 9 i 23 sierpnia, 6 i 20 września.

Zapraszamy na nie wszystkich mieszkańców, nie tylko seniorów. Potańczyć przy dobrej muzyce może każdy. Oprawę muzyczną zapewnia Krzysztof Belak.