Komendant Powiatowy Policji w Pile wspólnie z przedstawicielami kadry kierowniczej spotkał się z emerytami, którzy w tym roku postanowili odejść ze służby w Policji. W trakcie uroczystości zostały wręczone okolicznościowe upominki oraz odznaczenia NSZZP Województwa Wielkopolskiego.

W piątek 17 marca, tuż po godzinie 11 w sali konferencyjnej pilskiej jednostki odbyło się uroczyste spotkanie przedstawicieli kadry kierowniczej, w którym wzięli udział policyjni emeryci, a także członkowie Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Powiatu Pilskiego.

Na wstępie Komendant Powiatowy Policji w Pile podinsp. Marcin Kowalski podziękował wszystkim obecnym za długoletnią służbę jaką pełnili dla mieszkańców powiatu pilskiego. Emeryci z rąk kadry kierowniczej odebrali okolicznościowe statuetki, które były wyrazem wdzięczności za wspólnie spędzone lata w pilskiej jednostce.

Uczestnicy spotkania mogli również obejrzeć okolicznościowy film, który przedstawiał przebieg służby emerytów oraz życzenia składane przez kolegów i koleżanki. Przedstawiciele Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Powiatu Pilskiego wręczyli również sześciu emerytom srebrne oraz brązowe medale za zasługi na rzecz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Wielkopolskiego.

Wszystkim tegorocznym emerytom życzymy wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia.

st. sierż. Wojciech Zeszot
fot. sierż. Maciej Ksyta