Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piła

Wszyscy maturzyści otrzymali świadectwa ukończenia szkoły W piątek, 26 kwietnia, we wszystkich szkołach prowadzonych przez Powiat Pilski odbyło się zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. W ostatnim tygodniu rady pedagogiczne szkół Powiatu dokonały klasyfikacji uczniów przystępujących do egzaminu maturalnego.

Świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego i technikum otrzymały 1004 osoby.
Z kolei w dniach 6 do 8 maja odbędą się w szkołach pisemne egzaminy maturalne,  a w późniejszym terminie uczniowie przystąpią do egzaminów ustnych.
Powodzenia na maturze i gratulacje z okazji ukończenia szkoły złożyli absolwentom przedstawiciele Zarządu Powiatu w Pile: Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski, Arkadiusz Kubich, Wicestarosta Pilski i Maria Bratkowska, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.
- Już wkrótce przystąpicie do jednych z najważniejszych egzaminów w życiu. Życzę, byście zdali je jak najlepiej i spełnili swoje marzenia i plany związane z przyszłą karierą naukową i zawodową – powiedział starosta Eligiusz Komarowski.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.