Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piła

Przed nami Święta Wielkanocne. Wszyscy się krzątają, uśmiechają, kupują drobiazgi dla najmłodszych. Niestety nie każdy może radośnie przeżywać ten czas. Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Pile odwiedziły najmłodszych pacjentów w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Funkcjonariuszki rozmawiały z dziećmi na temat bezpieczeństwa oraz obdarowały najmłodszych pacjentów świątecznymi drobiazgami, życząc szybkiego powrotu do zdrowia. Mundurowe odwiedziły również najbardziej potrzebujące rodziny i najmłodszym wręczyły prezenty.

Podczas tej niecodziennej wizyty w dniu 17 kwietnia br. mali pacjenci w związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi otrzymali od policjantek świąteczne drobiazgi oraz słodkości. Funkcjonariuszki podczas wizyty rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa, ale przede wszystkim dyskusja skupiła się wokół Zajączka. Jak się okazało wszystkie dzieci z utęsknieniem na niego czekają.

Mamy nadzieję, że czas spędzony z policjantkami z pilskiej komendy, pozwolił choć na chwilę zapomnieć małym pacjentom o codziennych zmaganiach z chorobą. Podczas trwania wizyty na twarzach dzieci bardzo często można było zauważyć uśmiech, co w opinii mundurowych było dla nich największą nagrodą.

Policjantki odwiedziły najmłodszych przebywających na dziecięcych oddziałach. Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzone chwile. Wszystkim najmłodszym pacjentom Szpitala Specjalistycznego w Pile życzymy dużo zdrowia i wymarzonych prezentów od Zajączka.

Dzisiaj również funkcjonariuszki odwiedziły te najbardziej potrzebujące rodziny. Dzieci otrzymały od policjantek wymarzone pluszaki, gry edukacyjne oraz słodycze. Dla niektórych dzieci były to pierwsze od dawna zabawki, dlatego też radość i szczęście najmłodszych była ogromna. Podczas wizyt nie brakowało uśmiechu na twarzach dzieci oraz ich mam, a także serdecznych podziękowań dla policjantek.

Podkom. Żaneta Kowalska