kolagen do twarzy

Świadomość na temat zdrowia i urody nieustannie rośnie. Coraz więcej osób decyduje się na zakup dobrej jakości produktów, które mają im pomóc dłużej cieszyć się zdrowiem, witalnością i pięknem. Aby jednak uzyskać oczekiwane efekty, należy skumulować działania i prowadzić je wielotorowo. Kosmetyki połącz z odpowiednią suplementacją.

To, jak wyglądamy często jest efektem kondycji naszego organizmu, a konkretnie jego wnętrza. Jeśli nasze narządy, kości czy mięśnie są w opłakanym stanie – nie będziemy prezentować się najlepiej. Nie pomogą wtedy nawet najlepsze kremy. Zadbaj więc o kompleksową opiekę i otocz troską swoje ciało. Odwdzięczy Ci się pięknym wyglądem i świetnym samopoczuciem.

Działanie od wewnątrz

Na nasz organizm ogromny wpływ ma, oczywiście, dieta i nawodnienie. Na talerzu powinny lądować przede wszystkim warzywa i owoce, dobrej jakości chude mięso, ryby, orzechy czy też nabiał. Wypijajmy około 2 litrów wody dziennie, co korzystnie wpłynie na nawilżenie skóry i narządów. To jednak nie wszystko. Sama dieta i wypita woda nie sprawią, że w naszym organizmie przybędzie kolagenu. Po 25. roku życia należy go suplementować.

Sięgaj po sprawdzone i certyfikowane suplementy, zawierające kolagen rybi. Ma on taką strukturę, która pozwala mu na przedostawanie się do krwioobiegu i docieranie do wszystkich miejsc w ciele. Zauważysz więc nie tylko poprawę zakresu ruchów, ustąpienie dolegliwości bólowych (np. spowodowanych zanikaniem mazi stawowej), ale też ujędrnienie i wzrost elastyczności skóry, jej ładniejszy koloryt i spłycenie zmarszczek, a także szybszą regenerację.

Kolagen rybi możesz suplementować, sięgając po wersję w saszetkach. Proszek służy do stworzenia płynu. Możesz rozrobić go z wodą lub ulubionym sokiem i po prostu wypić. Codzienna dawka będzie wchłaniać się szybciej i lepiej, niż tabletki, dzięki czemu zacznie szybciej działać.

Działanie od zewnątrz

Na nasz wygląd i kondycję skóry wpływają też działania zewnętrzne. Mowa o klasycznej pielęgnacji. W łazience powinny znaleźć się dobrze przemyślane zakupy. Mowa o kremach, balsamach do ciała, peelingach, żelach pod prysznic czy szamponach. Dobrze, jeśli każde z nich zawierać będzie kolagen rybi. W ten sposób dopełnisz pielęgnacji i dasz możliwość substancji lepiej działać. Niezwykle istotne jest to, aby nie pomijać żadnego etapu, bo w ten sposób masz większe możliwości na uzyskanie pożądanego efektu.

Kremy i balsamy będą najlepiej wchłaniać się po przeprowadzeniu peelingu. Złuszczanie jest niezwykle ważnym etapem każdej pielęgnacji. Pozbycie się martwego naskórka sprawia, że skóra staje się bardziej napięta, zregenerowana i nawilżona. Jest też w pełni gotowa na przyjęcie substancji odżywczych zawartych np. z kremach czy balsamach. Ważne jest to, aby pielęgnacja była stosowana regularnie, bo tylko w ten sposób osiągniesz cel jakim jest piękna oraz zdrowa skóra.