Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Piła

W sali konferencyjnej w pilskiej komendzie odbyła się uroczysta odprawa służbowa kadry kierowniczej, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Pile insp. Sebastian Cichocki wyróżnił policjantów za zaangażowanie oraz wzorowe pełnienie służby. Szef pilskich policjantów podziękował wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za dobrą pracę.

12 lutego br. w Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyła się uroczysta odprawa z udziałem kadry kierowniczej, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Pile insp. Sebastian Cichocki wyróżnił 23 funkcjonariuszy nagrodami pieniężnymi za zaangażowanie, kreatywność oraz wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Wyróżnieni policjanci w ostatnim czasie realizowali trudne, wielowątkowe, medialne sprawy, zatrzymali groźnych przestępców oraz piratów drogowych.

Pan Komendant podziękował wszystkim policjantom oraz pracownikom cywilnym pracującym w Komendzie Powiatowej Policji w Pile, Komisariacie Policji w Wyrzysku oraz podległym Posterunkom Policji za dobrą pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pilskiego:

... Wasza postawa i zaangażowanie w służbie są ponadprzeciętne, a sukcesy jakie osiągacie w pełni zasługują na uznanie oraz nagrody. A takich osób w naszej jednostce i powiecie pilskim mamy coraz więcej. W oczywisty sposób kreujecie pozytywny wizerunek pilskiej Policji. Dla mnie, jako Szefa pilskiej komendy jest to niezwykle budujące i motywujące do dalszej, ciężkiej i wspólnej pracy na rzecz utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców Piły i całego powiatu pilskiego...”

 

podkom. Żaneta Kowalska


 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.